Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00
Çağrı Merkezi: 444 9 069
Email: info@egeturnakliyat.com.tr

Evden Eve Nakliyat

Firmamız depolama hizmeti alan müşterilerimize taşıma işleminde de yardımcı olmaktadır. Evden eve nakliyat sistemi ile eşyalarınız paketlenip, mobilyalarınızın de-montajı yapılmakta ve yeni evinize taşıma sürecinde tüm yerleştirme ve montaj işlemleri tarafımızca yapılmaktadır.

1997 yılından beri İstanbul’da evden eve nakliyat sektöründe hizmet sunan firmamız tüm İstanbul semtlerine ev taşıma hizmetini profesyonellikle sunmaktadır. Firmamızı aramanız ile başlayan taşıma süreci ekspertiz, paketleme, mobilyaların de-montajı, eşyaların taşınması ve yeni evde kurulum yerleştirme işlemleri ile sonlanmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Paketleme-1

Evden Eve Nakliyat Paketleme-1

Evden Eve Nakliyat Paketleme-2

Evden Eve Nakliyat Paketleme-2

Resimlerden eşyalarınızın taşıma öncesi nasıl paketlendiğini önceden fikir edinebilirsiniz. Daha fazla bilgi için 444 9 069 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Paketleme-3

Evden Eve Nakliyat Paketleme-3

Evden Eve Nakliyat Paketleme-4

Evden Eve Nakliyat Paketleme-4

Paketleme işlemi için Avrupa’dan ithal kraft kağıtlı havalı naylon kullanmaktayız. Yüksek mukavemete sahip olan bu malzeme sayesinde eşyalarınızın çizilmesi ve kırılması önlenir.

Bizimle taşınarak eşyalarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul şehir içi nakliye hizmeti sunmakla beraber tüm Türkiye’ye şehirler arası nakliyat hizmetlerimiz vardır.