Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00
Çağrı Merkezi: 444 9 069
Email: info@egeturnakliyat.com.tr

Kiralık Eşya Deposu

Ev eşyalarınızı koyabileceğiniz kiralık eşya deposu mu arıyorsunuz? Bunun için vakit kaybetmeden firmamızı arayabilir ve kiralık depo ücretlerini öğrenebilirsiniz.

İstanbul’da özellikle son yıllarda artan kentsel dönüşüm ile kiralık depo arayışı büyük rağbet görmektedir. Yoğun ev eşyası olan tüketicilerin binalarının yenilenmesine kadar yüksek kira bedellerine göre daha cazip olan kiralık depo tercihleri sayesinde sektörde büyük bir canlılık yaşanmasına kaynak sağlamıştır.

Depo

Kiralık Eşya Deposu

Eşya depolama hizmetini genelde ev eşyası taşıma şirketleri sunduğundan sektörde yaşanan olumsuzlukları göz önünde bulundurarak firma tercihi yapmak en doğrusu.

Eşyalarınızı koyacağınız depoyu önceden görebilir, firmanın ofisini ziyaret edebilir ve firmadan bir takım belgeler isteyebilirsiniz. Böylelikle en doğru firma tercihinde bulunarak eşyalarınızı güvenli bir şekilde depolayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası Kartal’da bulunan depolarımız herhangi bir sel yada su baskınına karşı yüksek girişli olup, yangın ve hırsızlığa karşı sigortaları bulunmaktadır.