Çalışma Saatleri:

Hafta İçi: 09.00 - 19.00

Hafta Sonu: 10.00 - 16.00
Çağrı Merkezi: 444 9 069
Email: info@egeturnakliyat.com.tr

Parça Eşya Depolama

Eşyalarınızın miktarı ne olursa olsun sizlere uygun depo seçeneklerimiz mevcuttur. Kullanmadığınız, evinizde fazla yer işgal eden eşyalarınızı bize teslim edin sizler için güvenli olarak depolayalım. Örneğin kışlık lastiklerinizi,

Eşya depolama işlemleri artık çok daha kolay.  EGE TUR Nakliyat farkı ile artık ev veya ofis eşyalarınız güvenli ve garantili bir şekilde firmamıza teslim edebilirsiniz. Ev eşyalarınız ile ilgili firmamız birçok işlem gerçekleştirmektedir. Günümüz nakliye sektöründe birçok firma eşya depolama işlemi yapmaktadır. Fakat eşya depolama işlemini yaparken amatör bir şekilde yapmaktadırlar. Eşyalarınız sizin için ne kadar önemli ise bizim içinde o kadar önemlidir.

depo

Parça Eşya Depolama Hizmetleri

Sizde eşyalarınızı firmamıza teslim etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz…

Eşyalarınızın sizin yokluğunuzda çalınmasını, deprem, sel gibi etkenlerden uzak tutulmasını ve zarar görmesini önlemek amacı ile depolama hizmeti almanız bir çıkar yoludur. Maddi bakımdan ise depo bedelleri kira bedellerine oranla çok daha düşük maliyette tekerrür ettiği için kazancınız oldukça fazla olacaktır. Askerlik, seyahat, yurt dışı iş olanakları ve benzeri durumlarda hem güvenlik hem maddi açıdan sizlere depolama hizmeti sunmaktayız.