Eyl 29 2016 0

Başakşehir Eşya Depolama

EGETUR Nakliyat olarak Başakşehir’de eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde depolanması için profesyonel eşya depolama firmalarını seçmelisiniz.

Eşyalarınız depolanırken A’dan Z’ye paketleme yapılır. Paketlenen eşyalarınız 24 saat güvenliği bulunan depolarımızda güzel bir şekilde istiflenerek depolanmaktadır. Her ihtimale karşı eşyalarınızın üstü bir kat daha naylon ile etraflıca sarılarak muhafaza edilir.

Eşya Depolama olarak günümüz koşulları içerisinde ofis taşımacılığı, ev taşımacılığın yanı sıra eşya depolama hizmetimizde gün geçtikçe en üst seviyelere tırmanmaktır.

Artık günümüz teknoloji çağı geliştikçe birçok alanda birçok çeşit ortaya çıkmaktadır. Eskide tozlu nemli pis kokan yerlerde eşya depolama işlemleri yapılırdı. Ama artık eşya depolama işlemleri çok ama çok daha kolay ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Sizde ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınızı depolanmasını istiyor iseniz hemen firmamızla iletişime geçiniz

Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak firmamız eşyaları görmeden kesinlikle fiyat verememektedir. Bu yüzden eşya depolama işlemleri ekspertizlerin yaptıkları keşif sonucunda netlik kazanmaktadır.

Başakşehir eşya depolama hizmetimizden yararlanarak ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın yada sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarını sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür. Her nevi depolama, ev eşyası depolama işleriniz itina ile gerçekleştirilir.

Ekspertiz için 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden firmamıza 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ev eşyası depolama ve parça eşya depolama sorunlarınız da her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolarımız her zaman temiz, bakımlı ve özenle korunmaktadır. Ev eşyası depolama konusunda birimlerimiz her zaman yangın ve bunun gibi sorunlara karşı gerekli önlemleri almaktadır. Ev eşyası depolama, İstanbul eşya depolama ve eşya depolama konusunda her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.