ev ofis depolama
Eyl 29 2016 0

Caddebostan Eşya Depolama

Anadolu Yakasının nezih semtlerinden biri olan Caddebostan’da müşterilerimize eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Gerek evinizde kullanmadığınız olsun, gerek tüm ev eşyalarınızı güvenlikli ve hijyenik depolarımızda muhafaza etmekteyiz.

Evinizde kullanmadığınız eşyalarınıza yer mi bulamıyorsunuz o zaman bizimle iletişime geçerek tüm bu sorunlarınıza çözüm üretmekteyiz. Tüm depolarımızda oluşabilecek herhangi bir dış unsura karşı depolarımızda yangın söndürücü sistemler bulunmaktadır. Kurumsallığı ön planda tutarak sizlere sadece eşya depolama alanında değil aynı zamanda evden eve taşımacılık, Beyaz Eşya Depolamacılığı, piyano taşımacılığı, tarihi eser taşımacılığı vb. gibi taşımacılık ve depolama sektörünün diğer alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.

Öncelikle depolanacak eşyalarınız yerinde tespit edilmektedir. Tespit sonucu, eşyalarınızın depolanırken ne kadar paketleme malzemesinin kullanılacağı, ve mevcut depolarımızda ne kadar yer kaplayacağı belirlenir. Bu tespit sonucu depolama maliyeti çıkarılır. Karşılıklı anlaşma olması durumunda planlanan takvimde eşyalarınız A’dan Z’ye paketlenerek korunaklı ve sigortalı olan depolarımıza nakledilmektedir. İstediğiniz süre kadar eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Depo ücretini aylık olarak Banka hesap numaralarımıza gönderebilirsiniz.

Kurumsallığı ön planda tutarak müşterilerimizin depolama ile ilgili sorunlarına hızlı, kalıcı, sigortalı, profesyonel ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Caddebostan eşya depolama talebinizi bizlere ister e-mail isterseniz de telefon aracılığı ile bildirebilirsiniz. Yapılan uzman incelemesi çalışmaları neticesinde eşyanızın türüne göre sizlere fiyat teklifi, eşyanızın nasıl depolanacağı hakkında daha detaylı bilgi verilmektedir. Teklifimizi kabul etmeniz halinde belirttiğiniz gün ve zaman zarfı içerisinde eşyalarınızı bulunduğu yerden paketleyerek depolarımıza getirilmektedir. Depoya getirilen eşyalarınızın sigorta ve yeniden paketleme işlemleri yapılmaktadır.

İstanbul ev eşyası depolama ve parça eşya depolama sorunlarınız da her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolarımız her zaman temiz, bakımlı ve özenle korunmaktadır. Ev eşyası depolama konusunda birimlerimiz her zaman yangın ve bunun gibi sorunlara karşı gerekli önlemleri almaktadır.  Ev eşyası depolama, İstanbul eşya depolama ve eşya depolama konusunda her zaman bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

İstanbul Caddebostan eşya depolama hizmeti İçin bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarının az yada çok olması önem arz etmemektedir. Sizler için her türlü hizmeti vermekteyiz.

İlginizi Çekebilir