Eyl 29 2016 0

Çekmeköy Eşya Depolama

EGETUR Nakliyat olarak günümüz koşulları içerisinde ofis taşımacılığı, ev taşımacılığın yanı sıra eşya depolama hizmetimizde gün geçtikçe en üst seviyelere tırmanmaktır.

Artık günümüz teknoloji çağı geliştikçe birçok alanda birçok çeşit ortaya çıkmaktadır. Eskide tozlu nemli pis kokan yerlerde eşya depolama işlemleri yapılırdı. Ama artık eşya depolama işlemleri çok ama çok daha kolay ve hijyenik ortamlarda yapılmaktadır. Sizde ev eşyalarınız veya ofis eşyalarınızı depolanmasını istiyor iseniz hemen firmamızla iletişime geçiniz

Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak firmamız eşyaları görmeden kesinlikle fiyat verememektedir. Bu yüzden  eşya depolama işlemleri ekspertizlerin yaptıkları keşif sonucunda netlik kazanmaktadır.

Çekmeköy eşya depolama ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın yada sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür. Her nevi depolama, ev eşyası depolama işleriniz itina ile gerçekleştirilir.

Expertiz için;

444 9 069 Çağrı merkezimizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ev eşyası depolama ve parça eşya depolama sorunlarınız da her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolarımız her zaman temiz, bakımlı ve özenle korunmaktadır. Ev eşyası depolama konusunda birimlerimiz her zaman yangın ve bunun gibi sorunlara karşı gerekli önlemleri almaktadır.  Ev eşyası depolama, İstanbul eşya depolama ve eşya depolama konusunda her zaman bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

İstanbul depolama hizmeti İçin bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarının az yada çok olması önem arz etmemektedir. Sizler için her türlü hizmeti vermekteyiz.