Eyl 29 2016 0

Kartal Eşya Depolama

Evinizi yada ofisinizi depolamadan öncü Eşya Depolama, depolama ekspertizi evinize gelerek gereken incelemeyi yapar. Ekspertizin amacı depolanmayı istenilen eşyanın kam m3 araçla taşınacağını, ne kadar ambalaj malzemesinin gerekli olacağını ve kaç kişilik eleman grubunun getirileceğini belirlemektir.

İnceleme yapıldıktan sonra Eşya Depolama depolama elemanları ve ekip şefiyle gelinir. İlk etapta mobilya beyaz eşya ve elektronik malzemelerin de-montesi yapılır. Daha sonra evde bulunan kırılacak eşyaların kitapların ve süs eşyalarının kolilenmesi yapılır. Bütün kolilerin üst kısımlarına içindeki malzeme ve hangi odaya ait olduğu yazılır.

DEPOLARIMIZ 7/24 SAAT GÜVENLİK ELEMANLARIYLA KORUNMAKTADIR…

Depolarımız tüm güvenlik sistemleri mevcuttur güvenlik kamerası, alarm sistemi ve güvenlik ekibiyle 7 gün 24 saat korunmaktadır.

Kartal Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak firmamız eşyaları görmeden kesinlikle fiyat verememektedir. Bu yüzden  eşya depolama işlemleri ekspertizlerin yaptıkları keşif sonucunda netlik kazanmaktadır.

Kartal eşya depolama ile ev eşyanızın, ofis malzemelerinizin, yazlıklarınızın yada sezonluk işyerlerinizin taşınır mallarının sel, kira maliyetini indirgeme ve bunun gibi sebeplerle paketlenerek, sigortalı ve güvenlikli olarak seri numaralı bir halde depoda düşük maliyetlerde aklanması ve ihtiyaç duyduğunuzda tekrar merkezinize kurulum işleminin bütünüdür. Her nevi depolama, ev eşyası depolama işleriniz itina ile gerçekleştirilir.

Expertiz için

444 9 069 nolu çağrı merkezimizden 7/24 bizimle İletişime geçebilirsiniz.

İstanbul Kartal ev eşyası depolama ve parça eşya depolama sorunlarınız da her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolarımız her zaman temiz, bakımlı ve özenle korunmaktadır. Ev eşyası depolama konusunda birimlerimiz her zaman yangın ve bunun gibi sorunlara karşı gerekli önlemleri almaktadır.  Ev eşyası depolama, İstanbul eşya depolama ve eşya depolama konusunda her zaman bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

Depolama işini çok basite indirgedik. Sizlerin için her şeyi biz yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı evinizde güzelce paketliyor, nakliye aracı ile depomuza getirdikten sonra yerleştirme işlemini yine bizler yapmaktayız.

İlginizi Çekebilir