Depo
Eyl 29 2016 0

Kurtköy Eşya Depolama

Firmamız tüm İstanbul’da olduğu gibi Kurtköy semtinde de ev eşyası depolama hizmeti vermektedir. Yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek eşyalarınızın depolanması için müşteri temsilcisi çalışanlarımızdan randevu almanız olacaktır. Bu noktadan sonra eşyalarınızın tespit edilmesi işlemi yapılır.

Yapılan tespit sonucu eşyalarınızın taşınma maliyeti ve aylık depo ücreti belirlenir. Tarafların anlaşması halinde eşyalarınız istenilen zaman zarfında evinizden paketlenerek alınır ve depolarımızda kalacağı süreye kadar muhafaza edilir.

Eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak firmamız eşyaları görmeden kesinlikle fiyat verememektedir. Bu yüzden eşya depolama işlemleri ekspertizlerin yaptıkları keşif sonucunda netlik kazanmaktadır.

Ekspertiz için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

İstanbul ev eşyası depolama ve parça eşya depolama sorunlarınız da her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolarımız her zaman temiz, bakımlı ve özenle korunmaktadır. Ev eşyası depolama konusunda birimlerimiz her zaman yangın ve bunun gibi sorunlara karşı gerekli önlemleri almaktadır. Ev eşyası depolama, İstanbul eşya depolama ve eşya depolama konusunda her zaman bizimle iletişime geçe bilirsiniz.

İstanbul Kurtköy eşya depolama hizmeti için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Eşyalarınızın miktarının az yada çok olması önem arz etmemektedir. Sizler için her türlü hizmeti vermekteyiz.

İlginizi Çekebilir