Ofis Eşyası Depolama
Eki 11 2016 0

Suadiye Eşya Depolama

Suadiye semt sakinlerine İstanbul Kartal lokasyonlu depolarımızda eşyalarını istedikleri süre depolama imkanı sağlamaktayız. Komple ev eşyalarınız için bölmeler şeklinde hazırlanan depolarımızda eşyalarınız kaldığı süre boyunca hiçbir dezenformasyona uğramadan ilk gün ki gibi muhafaza edilmektedir.

1997 yılından beri nakliyat sektörü içinde hizmet sunan firmamız eşya depolama alanında da büyük yatırımlar yaparak müşterilerine bu alanda profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ev eşyalarınızın paketlenmesi ve taşınması sürecinden depolama ve daha sonra tekrar taşınması ve yeni evinizde kurulum-yerleştirme işlemlerine kadar tüm aşamaları takip eden firmamız tam profesyonellikte bir hizmet sunumu gerçekleştirmektedir.

depo
Suadiye Eşya Depolama | Kiralık Depo | 444 9 069

Firmamızla eşya depolama işleminizi gerçekleştirmek için ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ekspertizin amacı depolanmayı istenilen eşyanın kaç m3 araçla taşınacağı, ne kadar ambalaj malzemesinin ve kaç kişilik eleman grubunun taşıma için gerekli olduğunu belirlemektir.

İnceleme yapıldıktan sonra Eşya Depolama, depolama elemanları ve ekip şefiyle evinize gelinir. İlk etapta mobilya, beyaz eşya ve elektronik malzemelerin de-montesi yapılır. Daha sonra evde bulunan kırılacak eşyaların kitapların ve süs eşyalarının kolilenmesi yapılır bütün kolilerin üst kısımlarını içindeki malzeme ve hangi odaya ait olduğu yazılır.

Depolarımız tüm güvenlik sistemleri mevcuttur güvenlik kamerası, alarm sistemi ve güvenlik ekibiyle 7 gün 24 saat korunmaktadır.

Depolarımız Kesinlikle rutubet almaz ve fare örümcek vb. haşereler içinde gereken önlemler alınmıştır eşyalarınızı güvenle Eşya Depolama depolamaya teslim edebilirsiniz.

Suadiye eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak firmamız eşyaları görmeden kesinlikle fiyat verememektedir. Bu yüzden  eşya depolama işlemleri ekspertizlerin yaptıkları keşif sonucunda netlik kazanmaktadır.

Ekspertiz için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir