Depo
Eki 11 2016 0

Yeşilköy Eşya Depolama

İstanbul Avrupa yakası Yeşilköy’de ev yada ofis eşyalarınızı uzun süreli depolama ihtiyaçlarınızda firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Eşyalarınız firmamız kalitesi ile en iyi şekilde paketlenmekte ve muhafaza edileceği süre zarfı boyunca malzemeler açılmamaktadır.

Firmamızla depolama işleminizi gerçekleştirmek için ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Ekspertizin amacı depolanmayı istenilen eşyanın kaç m3 araçla taşınacağı, ne kadar ambalaj malzemesinin ve kaç kişilik eleman grubunun taşıma için gerekli olduğunu belirlemektir.

İnceleme yapıldıktan sonra EGETUR Nakliyat, depolama elemanları ve ekip şefiyle evinize gelinir. İlk etapta mobilya, beyaz eşya ve elektronik malzemelerin de-montesi yapılır. Daha sonra evde bulunan kırılacak eşyaların kitapların ve süs eşyalarının kolilenmesi yapılır bütün kolilerin üst kısımlarını içindeki malzeme ve hangi odaya ait olduğu yazılır.

Depolarımız tüm güvenlik sistemleri mevcuttur güvenlik kamerası, alarm sistemi ve güvenlik ekibiyle 7 gün 24 saat korunmaktadır.

Depolarımız Kesinlikle rutubet almaz ve fare örümcek vb. haşereler içinde gereken önlemler alınmıştır eşyalarınızı güvenle EGETUR Nakliyat depolamaya teslim edebilirsiniz.

Yeşilköy eşya depolama işlemleri ile ilgili olarak firmamız eşyaları görmeden kesinlikle fiyat verememektedir. Bu yüzden  eşya depolama işlemleri ekspertizlerin yaptıkları keşif sonucunda netlik kazanmaktadır.

Ekspertiz için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilirsiniz.

İstanbul Yeşilköy ev eşyası depolama ve parça eşya depolama sorunlarınız da her zaman yanınızdayız. Ev eşyası depolarımız her zaman temiz, bakımlı ve özenle korunmaktadır. Ev eşyası depolama konusunda birimlerimiz her zaman yangın ve bunun gibi sorunlara karşı gerekli önlemleri almaktadır.

Yeşilköy eşya depolama işini çok basite indirgedik. Sizlerin için her şeyi biz yerine getirmekteyiz. Eşyalarınızı evinizde güzelce paketliyor, nakliye aracı ile depomuza getirdikten sonra yerleştirme işlemini yine bizler yapmaktayız.

İlginizi Çekebilir